DJ PARTS otomotiv yenileme pazarındaki uzmanlığıyla kaliteli çözümler sunar.

DJ PARTS tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı, yüksek kaliteli , gelişmiş, özel tasarlanmış geniş ürün yelpazesi ile karşılar.

DJ PARTS otomotiv yenileme ürünlerine ilave olarak sıvı ve kimyasal ürünler de üretir. Aynı zamanda servis işlerini kolaylaştırmak ve etkinliğini artırmak için özel takımlar ve test cihazları da sağlamaktadır.

Üretim

DJ PARTS ürünleri sadece uluslararası OEM parça tedariği yapan saygın fabrikalarda geliştirilir ve üretilir. Dünyanın dört bir yanındaki bu fabrikalar üretim ve kalite süreci bakımından dünyanın en iyilerindendir. Bu tesisler sürekli gelişimi sağlayacak iyi donanımlı laboratuarlara sahiptir. Herbiri ISO, QS, TS gibi uluslararası akreditasyonlar tarafından desteklenmektedir. DJ PARTS OEM standartlarına uygun testlerden geçirilmiştir.

DJ PARTS mühendisleri müşterilerin beklentilerini karşılamak için üretim tesisleriyle sıkı bir işbirliği içerisindedirler.

Teknik

Otomotiv yenileme pazarında uzmanlaşmış nitelikli DJ PARTS ekibi sizlere uygulama konusunda teknik destek vermektedir. En son üretim ve test teknikleriyle sizlere yüksek standartlarda mükemmel ürünler sunar.

Servis

DJ PARTS seçkin satış pazarlama faaliyetleri, geniş bir müşteri ve garanti desteği ile yedek parça konusunda her zaman sizlerin yanındadır. Ürün ve teknik bilgilerinin derinliği ile DJ PARTS profesyonellik ve hizmet mükemmelliğinin güvencesidir.

Ürünler

Yüksek kalitede tasarlanmış ve üretilmiş TS 3034 standartlarında TSE belgeli amortisörler

Sürüş konforundan ödün vermeyen performans.

En zorlu şartlarda bile güvenli duruş.

Güvenilir bir yolculuk için en iyi performans.

Nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa biz güvenilir ortağınız olarak otomotiv yenileme pazarında yanınızdayız.